گروه تحقیقاتی امام صادق علیه السلام
۶:۳۹:۰۶ - پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چالش جهانی پیش روی خداناباوران
چالش جهانی پیش روی خداناباوران اگر خداناباوران سراسر جهان بتوانند به چالش زیر پاسخ دهند، ۳ میلیون دلار دریافت خواهند کرد : یک گروه سرمایه‌گذاری خصوصی و بی‌طرف با نام(Natural Code LLC) یک چالش در زمينه ی منشا اطلاعات موجود در DNA پیش‌روی جامعه ی علمی گذاشته است و آن این که: “مثالی از تشکیل […]

چالش جهانی پیش روی خداناباوران

اگر خداناباوران سراسر جهان بتوانند به چالش زیر پاسخ دهند،
۳ میلیون دلار دریافت خواهند کرد :

یک گروه سرمایه‌گذاری خصوصی و بی‌طرف با نام(Natural Code LLC) یک چالش در زمينه ی منشا اطلاعات موجود در DNA پیش‌روی جامعه ی علمی گذاشته است و آن این که:
“مثالی از تشکیل خود به خود و طبیعی یک سیستم کدگذاری/کدگشایی ارائه دهید که بدون یک طراح به وجود آمده باشد”

تذکر: منظور از اطلاعات موجود در DNA، ارتباط دیجیتالی بین یک کدگذار و یک کدگشا با استفاده از نمادهای پذیرفته شده است.

تا این لحظه(۶ اکتبر ۲۰۱۶- ۱۵ مهر ۱۳۹۵)
هیچکس نتوانسته به این چالش پاسخ دهد و مثالی از تشکیل طبیعی و خود به خودی یک سیستم کدگذاری/کدگشایی ارائه دهد که بدون یک طراح به وجود آمده باشد.

در صورت پاسخ به این چالش، این گروه مبلغ ۱۰۰ هزار دلار برای کشف اولیه و ۳ میلیون دلار در صورت ثبت آن جایزه پرداخت خواهد کرد. دقت کنید که جواب باید نشان دهنده ی یک مکانیزم برای تولید سیستم های کدگذاری باشد.

پ.ن: از یک سال پیش تا این لحظه  ریچارد داوکینز و سایر خداناباوران مطرح جهان در  سوراخ موش به سر میبرند و
این ۳ میلیون دلار همچنان بلاتکلیف است. از همه خداناباوران ایرانی تقاضا میشود که اگر سواد کافی دارند به کمک ریچارد داوکینز بیایند و ضمن حفظ آبروی ایشان ، این ۳ میلیون دلار( بیش از ۹ میلیارد تومن) را دریافت کنند. همچنین متذکر میشویم که این گروه سرمایه گذاری کاملا بی طرف است و متعلق به هیچ دیدگاهی( خداباوری یا خداناباوری) نیست و صرفا با مطرح کردن این   چالش در حال تحقیق در زمينه ی منشا اطلاعات دی ان ای(DNA) است اما نکته ی بسیار مهم اینکه این چالش به وضوح نشان میدهد هیچ مثالی وجود ندارد که نشان دهد “اطلاعات” میتوانند بدون یک طراح به وجود آیند و تا زمانی که به این چالش پاسخ داده نشود دیدگاه خداناباوران صرفا یک توهم است.
زمانی که به این  چالش پاسخ داده شد، آنگاه آتئیست ها حق دارن که وارد بحث با خداباوران بشن اما در حال حاضر با توجه به اینکه به این چالش پاسخی داده نشده، آتئیست ها به هیچ وجه صلاحیت طرح دیدگاهشان را ندارند.

در صورت تمایل به پاسخ دادن به این چالش و دریافت ۹ میلیارد تومان به لینک زیر بروید:
http://cosmicfingerprints.com/solve

تبليغات
کانال تلگرام ما :