گروه تحقیقاتی امام صادق علیه السلام
۶:۵۸:۲۶ - سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیا آیت الله حیدری منکر امام زمان(ع) شده و روایات شیعه را بی ارزش میداند؟؟
بسم الله الرحمن الرحیم سوال : آیا آیت الله حیدری منکر امام زمان(ع) شده و روایات شیعه را بی ارزش میداند؟؟ جواب : تحریف شخصیت علما شیعه از اول همین منوال بوده است که جبهه کفر و نفاق ، همیشه میخواسته که  علمای شیعه  را تخریب کنند و لذا خواستند که آقای آیت الله سید […]

بسم الله الرحمن الرحیم

سوال : آیا آیت الله حیدری منکر امام زمان(ع) شده و روایات شیعه را بی ارزش میداند؟؟

جواب :

تحریف شخصیت علما شیعه

از اول همین منوال بوده است که جبهه کفر و نفاق ، همیشه میخواسته که  علمای شیعه  را تخریب کنند و لذا خواستند که آقای آیت الله سید کمال حیدری (حفظه الله) را مورد هجمات خود قرار بدهند … و  قضیه را مصادره کنند …
این در حالی است که آیت الله حیدری از پیشگامان و طلایه داران صف اول در مبارزه با منافقین و معاندین است و صدها کتاب و مقاله ایشان ،جبهه کفر و نفاق و معاندین اسلام و تشیع را به چالش کشیده و همه را مفتضح کرده است و لذا طبیعی است که بر ایشان افترا بندد ..
در کانال های ضد دین عنوان کرده اند که آیت الله حیدری  ولادت امام عصر (ع) را رد کرده است … و فرمده که ، تمام روایات دال بر وجود امام عصر (عج) ضعیف است..

و حال حقیقت چیز دیگری است …. و خود ایشان تصریح کرده اند که وای بر شما که به من تهمت میزنید …

1

– خب ما منتظر جوابهایی منطقی مخصوصا به کلیپ قبلا بودیم … که آقای آیت الله سید کمال حیدری(حفظه الله) این نانجیبان تقطیع گر را مورد لعن خود قرار داد و گفت : وای بر شما که به من تهمت می زنید ….

ولی از این کانالهای منافق خبری نشد … باز به دروغگویی هایشان ادامه دادن…

برای دیدن و دانلود  کلیپ بالا   کلیک  کنید ..

بگذریم .. که منافقان همیشه در حال تزویر و نیرنگ بودن و هستن و خواهند بود … الاسلام یعلو و لایعلی علیه ..

و همچنین  سوالی مطرح می شود که آیا آنچه آقای حیدری در درس ها و مجالس سخنرانی خود آن ها را مطرح می کند ، به آنها واقعا معتقد است و یا اینکه بحث علمی میکند و آنها مطرح می کند ؟؟

جواب: ایشان در درسشان بارها گفتند که ما هر آنچه که مطرح میکنیم حتما به آن اعتقاد نداریم ولی این از خدا بی خبران ، درس های مرا تقطیع میکنند و میگویند سید حیدری به این حرف قائل است … و لذا هرکس قطعه ای از سخنرانی مرا شنید ، حجت نیست .

متن کامل را در کلیپ زیر مشاهده نمایید ….

برای دیدن و دانلود  کلیپ بالا   کلیک  کنید ..

دروغی دیگر از این منافقین این است که آنها ، به آیت الله سید محمد صادق روحانی (حفظه الله) افترا زده اند ، که ایشان آقای آیت الله حیدری (حفظه الله) را فحش و توهین گفته است .. در حالی که حقیقت چیز دیگری است ..

حقیقت ماجرا از این قرار است :
استفتایی از آیت الله سید صادق روحانی(حفظه الله) شده است در مورد اهانت آقای آیت الله حیدری به آیت الله العظمی خوئی(ره) ، این در حالی است که نه اهانتی از طرف آقای حیدری صورت گرفته و نه ایشان (آقای روحانی) آقای حیدری را لعن و توهین کرده ،بلکه فقط در جواب استفتاء تعریف از استاد خودشان  آمده است ، نه اینکه آقای روحانی توهینی به سید کمال حیدری بکنه !!

photo_2016-08-09_10-57-26

همچنین آیت الله حیدری بارها در درس هایشان گفته اند :

“که من به شاگردی آیت الله العظمی خوئی افتخار میکنم ولی نقد علمی آزاد است و اصلا علت پویای علوم حوزوی و فقه شیعه به نقد آراء است”  ، کما اینکه در حدیث معروفی آمده است که :  “حیات العلم بالنقد و الرد ” که حیات و زندگی علم به نقد و رد و بررسی آرا است …  آیت الله حیدری نیز از این باب به استادشان نقد هایی دارند ولی هرگز به آیت الله خوئی که استادشان است .. توهین نکرده اند ..

نتیجه :

اولا : پس اهانتی از طرف آیت الله روحانی به آقای سید کمال حیدری صورت نگرفته است …
دوما : این استفتا اصلا ربطی به بحث ندارد ولی کانال شیّاد #منافق این استفتا را طور دیگر وانمود کرده  و مثلا برای خود دست آویزی پیدا کردی که .. آیت الله روحانی  به  خاطر سخنرانی های سید حیدری ، به ایشان توهین کرده است …

—————————————————————————————-
گروه تحقیقاتی امام صادق (ع)

جامع ترین سایت نقد الحاد و منافقین و اسلام ستیزان و معاندان مکتب حقه تشیّع

12ew3

 

تبليغات
کانال تلگرام ما :